wtorek, 8 stycznia 2013

Dzień z Dominikiem ;*

Dominik to mego słodki bobas. Ma dopiero 8msc., ale jest to dziecko pełne uśmiechu, radości. Kochane *.* To, że siedziałam dziś w domu, aby się podkurować, dało mi to, że mogłam spędzić czas z Dominikiem. Rozmowa z nim wyglądała mniej więcej tak:
- Dominik.!
- babababa! <pisk>
- a co to jest?
- babababbaba <śmiech>
mniej więcej tak to wyglądało, bo jak na razie to ciągle mówi ,,bababa'', bo mama wychodzi mu tylko czasami ;c Mimo tego on jest lepszy od nie jednego dorosłego. A dzisiejszym hitem naszym jest: <klik>. Przy tym Dominik jest jak zahipnotyzowany ;D A co najciekawsze ja umiem to już na pamięć. hahhaa ;d
Jutro idę juz do szkoły, więc jak na razie siedzę i piszę plan Odysei ;c
A ja powtórzę się niestety, ale to jest ważne.
Właściwie to bardziej coś nowego napiszę wieczorkiem, ale teraz chciałbym Was zachęcić do zakupów kolczyków robionych ręcznie <klik> Zachęcam, forma płacenia jest różna przelew na konto, jak ktoś nie ma możliwości, a zamawia np. kilka par i wychodzi 10zł. to można doładować konto na komórkę ;D wysyłamy pocztą ;) Para kolczyków kosztuje w granicach 2-3zł + koszty wysyłki. ;D Zachęcam, kolczyki solidne i bardzo fajnie się noszą, a co najważniejsze ANTYALERGICZNE..!
Zainteresowanych proszę o kontakt na olcia9880@gmail.com lub na gg 7335561 ;)

3 komentarze: