środa, 16 stycznia 2013

?

Chorobowo w domu ;/ Dziś cały dzień w domu, ale trudno. Właściwie to muszę wziąć się za lekcje, ale strasznie mi się nie chce.
Chciałabym Wam pokazać mój krem którego używam codziennie. Ktoś, chyba w pytaniach na Liebster Award, zapytał mnie jakich kosmetyków używam. Odpowiedziałam, że wśród nich znajduje się właściwe krem BB<3 Każdy na temat tej serii kosmetyków ma inne zdanie, ale ja osobiście polecam.! Mi się bardzo podoba, nawilża skórę, ale także ją koloryzuje i wyrównuje kolory. Oczywiście trzeba pamiętać by dobry odcień dobrać do swojej cery. Moja jest strasznie jasna, żeby nie powiedzieć biała ;) Ja mam chyba najjaśniejszy odcień tej serii.
zapewne więcej i coś ciekawszego napiszę wieczorkiem, bo teraz idę na obiad i odrabiać lekcje.
A.! I muszę sięgnąć po ,,Krzyżaków''. ;) Do zobaczenia !


3 komentarze:

  1. Ja miałam mieszane uczucia co do tego kremu... Z jednej strony byłam zadowolona, ale z drugiej denerwowało mnie to, że twarz po jego użyciu była delikatnie lepka no i miałam wrażenie, że powoduje powstawanie nowych wyprysków. No ale moja mama jest z niego zadowolona ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja się po nim trochę za bardzo świeciłam. No i wybrałam wersję medium, a powinnam wziąć light :) ale ogólnie jest bardzo fajny :)

    OdpowiedzUsuń