czwartek, 3 stycznia 2013

Biegiem.!

Na początku to przepraszam, że nawet tu wczoraj nie zajrzałam. Szkoła, spr. z chemii ( za który czytelniczki niektóre trzymały kciuki, bardzo się przydały), dodatkowa matematyka, a potem ten projekt z chemii. Obiecałam wam zdjęcia tego projektu, ale niestety nawet nie miałam czasu ich zrobić. Razem z Anią robiłyśmy go u mnie o 15:00 do 20:00. Potem jeszcze każda w domu się męczyła sama. I miałam iść wcześniej do szkoły aby to całe ułożyć, ale zawiodłam. Lekcje na 8:00, akurat pierwsza chemia a ja wstałam o 7:40. Budzik nie zadzwonił.! Biegiem leciałam do szkoły. Alee uff udało się mi to zrobić.
Potem miałam spr. z matematyki.! ale jakoś mi się udało go dobrze napisać.! uff..
Nie mam siły wysiadam, a tu jeszcze jutro sprawdzian z historii. ;c a ja nadal nic nie umiem, bo nie mam siły na nic. Jestem w ciągłym biegu. Jutro nareszcie uda mi się wyjść z P ;)
A oto jak wygląda moja nauka historii:

Zastanawialiście się może kiedyś jak to jest wybierać.? Lub stać między młotem a kowadłem? Ciężko. Niektóre osoby mają bardzo ciężkie decyzję do podjęcia. A najgorsze w tym, że obie rzeczy lub osoby mają w sobie coś szczególnego co przyciąga. To tak jak wybierać dwie pary butów w sklepie, które są niby podobne, ale każda inna. chcesz i to i to. Dobrze by było mieć jednego na prawej nodze, drugiego na lewej, ale nie dość, ze to dziwnie wygląda, to my będziemy wstydzili się wyjść na ulice ,,bo co ludzie powiedzą''. Często podejmujemy pochopną decyzję, której później żałujemy, ale czasami uda nam się podjąć tą właściwą. sama nie wiem co bym zrobiła. Ja, jestem bardziej marzycielką i zwolenniczką lub raczej tak już mam, ze wolę myśleć, rozmyślać. Ale w tym wypadku chyba tylko konkrety wybór jest dobry. tylko takim konkretnym trudno chyba być. hm.. no nie wiem. Mam dość niektórych sytuacji i rzeczy w okół mnie, bo decyzję są coraz to trudniejsze, a życie i jego bieg się teraz nie zatrzyma. ;c

7 komentarzy:

 1. ja uwielbiam się uczyć historii ♥ ale za to chemia, brrr :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ale zabiegana jesteś ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Chemia to zło ! ;x

  Obserwujemy?:) Ja już zaobserwowałam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia w nauce :D też nie znosiłam chemii bo nigdy jej nie rozumiałam dopiero kiedy poszłam na korepetycje w klasie maturalnej to wszystko zrozumiałam i nie było to tak trudne jak mi się wydawało. :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w nauce :)
  Też nie za bardzo lubię się uczyć historii. :/
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. nie lubię takich sytuacji, kiedy właśnie stoję między młotem, a kowadłem. Trudno jest podjąć dobrą decyzję, bo tak właściwie do końca nie wiemy jakie będą jej skutki.
  nominowałam Cię do Liebster Award :)

  OdpowiedzUsuń