poniedziałek, 31 grudnia 2012

Porannie ;)

Dziś od rana coś robię, mam jakąś dziwną moc i energię do pracy. ;), a to u mnie rzadkie i dziwne. Jest 12, a ja już po śniadanku, po drugim śniadanku, posprzątałam, przeczytałam kilka blogów i jestem na etapie gotowania obiadu. Mam zamiar wybrać się potem na poobiedni spacer, ale nie wiem czy moje plany wypalą. W zasadzie jestem tutaj i pisze, bo chciałam napisać o kimś, kto jest dla mnie b.b.ważny. Mianowicie o P. Patrycja to moja przyjaciółka, w zasadzie przyjaźnimy, lub jak kto woli znamy się lepiej, od jakiś hm... rok1,5..? Mieliście okazję zobaczyć P. we wcześniejszym poście <klik>. Tak wiem, jest śliczna. też tak uważam, ale P. jest ,,mądrzejsza'' i uważa inaczej brrr :/
Patrycja czyta tego bloga, mimo, że i tak wie wszystko, no ale tego jej nie zabronię ;) Nie będę pisać długo, bo nie ma takich słów by ją tak na serio opisać bardzo dobrze,  P. jest taka jaka powinna być. Moja *.* Kocham Cię cegło. ;3..
O przyjaźni pisałam już też kiedyś więc nie będę pisała o tym i się powtarzała ;D Tutaj macie wpis o przyjaźni <klik>.. Przyjemnego popołudnia ;* Będę potem.

4 komentarze:

 1. Blog jest mega. Jak plany sylwestrowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;*
   Plany.? właściwie to brak. raczej w domu ;c

   Usuń
 2. Fajny post.:)
  Udanego Sylwestra.:D
  Zapraszam do mnie: http://w-pogonizamarzeniami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń