środa, 13 lutego 2013

Zimowoo *.*

Zima w końcu nas postanowiła odwiedzić. Śnieg padał całą noc i połowę dnia. Top wszystko tak ślicznie wygląda. Powietrze jest takie jakby inne, magiczne. Chyba w końcu poczułam, że są ferie ;)
Tak jak pisałam byłam w Sieradzu, a jutro chyba wybieram się do drugiej babci, bo na piątek też mam plany, które pojawiły się w wcześniejszym poście. Od razu ,,widząc'' zimę Ola pobiegła po aparat, kurtkę, kozaki i poszła robić zdjęcia. Zimę kocham chyba tylko dlatego, że jest tak cudownie biało i ślicznie, bo jeśli temperatura przekroczy 0stopni robi się coraz to gorzej. A teraz zdjęcia zimy u babci.
 To właśnie nasz okienny termometr, który mimo, że wskazuję temperaturę dodatnią ja czuję, że jest zimno. A co dziwniejsze śnieg wcale nie topnieje O.oDrzewko z ogródka babci pokryte śniegiem wygląda ślicznie. Wgl. ten ogródek i to wszystko w koło jest takie jakieś inne, lepsze, magiczne. Nawet stary drewniany dom, który nie jest już zamieszkiwany, wygląda jakoś tak ładnie pośród tego bialutkiego śniegu. 
Zbliżenie drzewka.! Mi się strasznie podoba ta nasza zima w ogródku. Poluję jeszcze na zdjęcia dzięcioła, który codziennie przylatuję do nas na słoninkę zawieszoną na drzewie. Tylko nie udaję mi się zrobić zdjęcia, bo pan dzięcioł przylatuję wtedy kiedy ja jem śniadanie i jestem w piżamach :/
A co tam u Was? jak mijają ferie? U was też śnieg?
A tak poza tym to jakoś dziwnie. Koło mnie jest sytuacja, która mnie niepokoi. Co zrobić jak się jest w związku, ale chłopak wybiera kolegów? Mimo tego, że mówisz mi co czujesz, mimo tego, że chcesz z nim rozmawiać, to i tak z tego nic nie wychodzi. Mam wrażenie, że to jakiś sen i ta osoba się ocknie, ale nie mam pojęcia jak pomóc tym osobą, a bardzo bym chciała....


4 komentarze:

 1. U mnie też jest śnieg, ale nie aż tyle.
  Więc zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale fajnie wyszły te zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie tez sniezek <3
  auua! oczy bolą od tego drugiego zdjęcia! xD
  ma chyba za dobrą jakość! xD

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie śnieeg.;/
  Ja już nie mam niesety ferii.;(
  Śliczne foooty♥

  http://w-pogonizamarzeniami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń